Ayak Parafin Uygulaması

Ayak Parafin Uygulaması

Ayak Parafin Uygulaması

Ayak Parafin Uygulaması

 

El ve ayaklarda meydana gelen yıpranmalara karşı, parafin uygulaması etkin çözüm yöntemleri sunuyor. Kimyasal madde içermeyen yapıya sahip parafin, yaşla beraber meydana gelen deformelere karşı, istenilen olumlu sonuca kısa sürede ulaşım imkanı tanıyor. Mutlaka periyodik olarak ele alınması gereken ayak parafin uygulamasını, uzman podolog bünyesinde sizleri sağlamaktan memnuniyet duyarız.

 

 Özel Ayak Parafin Uygulaması

 

 Haftalık olarak kür şeklinde uygulanan parafin çalışması, yıpranmış ayaklar için en etkili çözüm yöntemleri arasında yer alıyor. Özellikle meyve üzerinden ele alınarak üretimi sağlanan parafin, ölü hücreleri uzaklaştırarak hücrelerin yenilenmesine fırsat tanımaktadır. Böylece deri üzerinde canlanma sağlar ve çok daha genç bir görünüm elde edilir. Tabii haftalık olarak kür halinde ele alınan parafin uygulaması, uzman podolog kontrolü altında gerçekleştirilmeli ve doğru şekilde yapılmalıdır.

 

 Ayak Parafin Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

 

 Ayaklarda etkin çözüm yöntemleri sağlayarak sağlıklı ve genç bir görünüm sunan parafin, fiziksel açıdan pek çok fayda sunuyor.

 

 - Cildin korunması ve canlanması,

 - Cildin daha yumuşak bir hale gelebilmesi,

 - Cildin daha pürüzsüz olması,

 - Cildi nemlendirmesi,

 

 Profesyonel Ayak Parafin Uygulaması

 

 Aşamalı olarak ele alınan ayak parafin uygulamasını, uzman podolog bünyesinde ele almaktayız. Yapılacak bakım sayesinde görevini yerine getiremeyen hücreler uzaklaştırılırken, sağlıklı ve yeni hücrelerin oluşumuna olarak verilir. Böylece daha nemli ve genç bir cilde kavuşma şansı elde edilir. Bunu profesyonel bir hizmet anlayışıyla size sunabilmemiz için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık