El Parafin Uygulaması

El Parafin Uygulaması

El Parafin Uygulaması

El Parafin Uygulaması

 

Gün içerisinde çok fazla dış etmene maruz kalmasının yanı sıra, yaşlanma ile beraber eller önemli derecede yıpranır. Kimyasal içeriğe sahip olmayan parafin ise, bu tür durumlara karşı uzman podolog bünyesinde kullanılır. Yaşla beraber meydana gelen deformasyon için önlem sağlayan parafin, uygulama eşliğinde kısa sürede çözüm üretir. Bunu profesyonel bir anlayışla ele alan podologlarımız, daha genç ve pürüzsüz bir görünüm imkanı sunuyor.

 

 Periyodik Olarak El Parafin Uygulaması

 

 Yıpranmış eller için en önemli tedavi yöntemleri arasında yer alan parafin uygulaması, haftalık kürler halinde gerçekleştirilir. Meyve özlerinden elde edilmiş farklı mineral ve vitaminler sahip olan parafin, böylece ölü hücrelerin yok edilmesine olanak tanımaktadır. Bu sayede yeni hücrelere yer açılır ve deri yeniden canlanır.

 

 El Parafin Uygulamasının Sağladığı Faydalar

 

 Özellikle cildin yeniden canlanması için parafin sayesinde ölü hücreler tamamen arındırılır. Böylece yeni hücreler ile beraber deri korunurken daha genç bir görünüm elde edilir. Ayrıca cilt yumuşak hale gelir; pürüzsüzleşir ve nemlendirilir. Tabii bunların gerçekleşmesi için periyodik olarak parafin uygulaması profesyonel biçimde ele alınması gerekir.

 

 Profesyonel El Parafin Uygulaması

 

 Kliniğimiz bünyesinde yer alan uzman podolog bünyesinde, elleriniz için parafin uygulaması sunmaktan memnuniyet duyarız. Öncelikle dezenfektan ile temizlik işlemini gerçekleştirdikten sonra, gerekli olan işlemleri steril bir ortam içerisinde ele alıyoruz. Sağladığımız uygulamalar elin ihtiyaç duyduğu parafin miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Son olarak yüzeyin yumuşak hale gelebilmesi için krem ve masaj eşliğinde çalışmaları sonlandırıyoruz.

 

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık