Medikal El Bakımı

Medikal El Bakımı

Medikal El Bakımı

Medikal El Bakımı

 

Eller gün içerisinde en çok kullanılan vücut uzuvları arasında önde gelir. Bu yüzden düzenli bakım daha sağlıklı bir yaşam için büyük öneme sahiptir. Tırnak kenarındaki etlerin kesilmeden düzenli hale getirilmesi, tırnakların düzgün biçimde kesilmesi sağlık ve görsel açıdan oldukça önemlidir. Bu yüzden doğru ellerde sizlere sunduğumuz medikal el bakımı için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 Doğru Medikal El Bakımı

 

 Medikal el bakımı için doğru yöntemler ışığı altında çalışmalar yürütmek sağlık açısından çok önemlidir. Özellikle hatalı ele alınan manikür pek çok farklı sorun teşkil edebilmektedir. Özellikle tırnağın kenar kısımlarında bulunan canlı bölümler, vücudu enfeksiyonlardan korumak için oldukça etkilidir. Bu durum yanlış manikür ile beraber daha derin şekilde alınabiliyor. Böyle durumlarda eller her türlü dış etkene karşı savunmasız hale geliyor. Bunun önüne geçebilmek için ise profesyonel ve doğru medikal el bakımının sağlanması gerekir.

 

 Uzmanlar Eşliğinde Sağlanan Medikal El Bakımı

 

 Daha sağlıklı bir el yapısına kavuşabilmek için manikür sırasında, önemli et bölümü kesilmemesi için freze uygulaması ele alınır. Bu uygulama uzman podolog kontrolü altında gerçekleşir. Ayrıca tırnağın üst kısmında bulunan partiküller özel uçlar kullanılarak temizlenir.

 

 Sağlıklı Medikal El Bakımı İçin Profesyonel Destek

 

 Kurumsal hizmet anlayışımızla ele aldığımız profesyonel medikal el bakımı için bize ulaşabilirsiniz. Böylece düzgün tırnak kesimi, etler kesilmeden ve derin işlem yapılmadan manikür desteği elde edebilirsiniz. Sağlıklı bir el yapısına sahip olmak için düzenli bakım sağlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık